sobota, 21 marca 2015

Wydarzenie - Trójbój Mario vol. 2 - Kraków

Już za tydzień, w następną sobotę w Krakowie odbędzie się druga edycja Trójboju Mario - eventu organizowanego przez fanów konsol Nintendo z Krakowa. Uczestnicy będą mieli okazję zmierzyć się w trzech grach na konsoli Wii U, będą to tytuły: Mario Kart 8, Super Smash Bros. i Nintendoland. Dodatkowo organizatorzy przygotowują specjalny quiz oraz konkurs cosplay. Na wydarzeniu będzie można wygrać nagrody. Wstęp darmowy. Więcej informacji poniżej.


Wydarzenie: Trójbój Mario vol. 2
Data: 28.03.2015 godz. 15:00-22:00
Miejscowość: Kraków (Pub SELECT - ul. Wilhelma Feldmana 4/1a)
Dodatkowe informacje:
Trójbój Mario vol. 2
Informacja prasowa:
"Hej!

Pamiętacie Trójbój Mariana z ostatnich wakacji? Wracamy z jego kolejną edycją! By być na czasie i w zgodzie z ostatnimi premierami, zawodnicy będą brali udział w trudnym boju trzech konkurencji:

- Grand Prix w Mario Kart 8!
- Walka 1 vs 1 w Super Smash Bros. for Wii U!
- Mario Chase z Nintendoland !

Liczcie na tonę zabawy, emocji, niezapomnianych chwil i przede wszystkim super funu ! Jeśli uważacie, że podczas pierwszej edycji było wesoło, nie wyobrażacie sobie co się będzie działo podczas drugiej edycji!

Dodatkowo, dla ludzi nie biorących udział w trójboju będzie organizowany quiz wiedzy o Nintendo!

Zachęcamy również do przebierania się za postacie Nintendo, najlepsze cosplaye będą nagradzane!!

Szczegółowy regulamin jak i nagrody oraz cała reszta "formalności" będzie się tu sukcesywnie pojawiać :) Póki co, serdecznie zapraszam Was wszystkich do wzięcia udziału w tym niezapomnianym evencie!

Widzimy się 28.03.2015 od godziny 15:00 w SELECT !"

Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz