sobota, 15 marca 2014

Praca w branży gier - Asystent/ka-Fakturzystka Działu Handlowego - Warszawa - Cenega

Firma Cenega poszukuje pracownika na stanowisko Asystenta/Asystentki-Fakturzysty Działu Handlowego do swojej siedziby w Warszawie. Szczegóły ogłoszenia znajdziecie poniżej.

Nadawca: Cenega
Stanowisko: Asystent/ka-Fakturzystka Działu Handlowego
Lokalizacja: Warszawa
Link do ogłoszenia: Asystent/ka-Fakturzystka Działu Handlowego
Data publikacji ogłoszenia: 11.03.2014
Treść ogłoszenia:
"Opis stanowiska:

- dbanie o prawidłowe wystawianie dokumentów sprzedaży (faktury/korekty)
- kontrole obiegu dokumentacji handlowej i ich archiwizacja
- wyjaśnianie reklamacji klientów
- wyjaśnianie niezgodności w dokumentach sprzedaży (stały kontakt z działami księgowości wybranych klientów)
- ścisła współpraca z działem handlowym i magazynem
- współpraca z innymi działami firmy
- przygotowywanie zestawień i raportów

Wymagania:

- wykształcenia co najmniej średniego
- biegłej znajomości Excela
- biegłej obsługa komputera i urządzeń biurowych
- umiejętności pracy pod presją czasu
- bardzo dobrej organizacji pracy
- skrupulatności, dokładności i zaangażowania
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- umowę o pracę na zastępstwo do końca 2014 roku z możliwością przedłużenia na stałe, w pełnym -- - wymiarze czasu pracy,
- możliwość rozwoju osobistego,
- dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole

Zainteresowane osoby spełniające nasze wymagania prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem i listu motywacyjnego klikając Aplikuj.

Prosimy o wpisanie w temacie: Asystent/ka DH_ imię nazwisko

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Cenega Poland Sp. z o.o. dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Jednocześnie informuję, iż podaję swoje dane dobrowolnie. Jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa dostępu do treści danych, ich poprawiania lub usunięcia oraz tego, że żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych".

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami."

Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz