czwartek, 4 grudnia 2014

Praca w branży gier - Zostań narratorem Basement Brawl! - Kraków - Bloober Team

Firma Bloober Team wysyła do Graczy niecodzienną ofertę - jest poszukiwana osoba, która w finalnej wersji gry Basement Brawl podłoży głos pod głównego narratora! I to możesz być Ty jeżeli tylko posiadasz dopowiedzenie umiejętności. Jeżeli właśnie przeszedł Ci dreszcz na myśl o nowej posadzie - kto wie, być może to właśnie Ciebie poszukuje Bloober Team. Aplikuj. Oby więcej takich ogłoszeń w naszym kraju!


Nadawca: Bloober Team
Stanowisko: Narrator
Lokalizacja: Kraków
Data publikacji ogłoszenia: 04.12.2014
Link do ogłoszenia: Praca w branży gier - Zostań narratorem Basement Brawl! - Kraków - Bloober Team
Treść ogłoszenia:
"Wielu z Was myślało zapewne o pracy w branży, o tym by jego nazwisko mogło się znaleźć na liście płac gry. A czy ktoś z Was myślał kiedyś aby stać się częścią samej gry? 

Jak zapewne wiecie, nasza firma od dłuższego czasu pracuje nad nową wersją Basement Crawl, która niedługo trafi na rynek pod nazwą „Basement Brawl”. O postępach prac staramy się Was informować na bieżąco - obecnie gra przechodzi proces QA. Nim jednak BB trafi na rynek chcielibyśmy Was zaprosić do zabawy, która z pewnością będzie niezwykłą przygodą, a w przyszłości może stać się również pasją i sposobem na życie.

Społeczność polskich Graczy jest dla nas bardzo ważna, m.in pomaga nam w kontroli realizacji gry (w trakcie badań focusowych i beta testów), chcielibyśmy jednak abyście stali się więcej niż wsparciem nowej wersji - chcemy byście stali się częścią naszej gry. Pragniemy aby jeden z Graczy został głosem polskiego narratora Basement Brawl!

Jeśli więc czujecie się na siłach, lubicie dobrą zabawę, chcecie przeżyć coś niezapomnianego i pozostawić na stałe swój ślad w „Basement Brawl” napiszcie do nas na wskazany poniżej adres. Zainteresowanym przekażemy potrzebne materiały i więcej szczegółów. Może to właśnie Ty staniesz się upiornym głosem narratora?

Napisz na: pawel.matyjewicz@blooberteam.com"


Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz