poniedziałek, 1 grudnia 2014

Strefa mobilna - Badanie - Grasz, jesteś graczem?! Płatne badanie grup focusowych! - Kraków - iFun4all

Jeżeli macie chęć wziąć udział w kolejnym ciekawym doświadczeniu związanym z grami wideo, śpieszę donieść o tym, że firma iFun4all poszukuje osób do płatnego badania w grupie focusowej na terenie Krakowa. Jako socjolog polecam Wam udział w takim badaniu. Macie możliwość wyrazić swoją opinię (w tym przypadku na temat gier na tablety/smartfony) a przy okazji uzyskać płatne wynagrodzenie. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ deklaracje chęci udziału w tym badaniu trzeba wyrazić dziś do godz. 23:59 (potwierdzone info), ja dopiero też dziś o nim się dowiedziałem.

Nadawca: iFun4all
Data badania: 04.12.2014
Miejscowość: Kraków
Informacje dodatkowe: Grasz, jesteś graczem?! Płatne badanie grup focusowych! (nie zwracajcie uwagi na datę - termin zgłaszania deklaracji upływa dziś do godz. 23:59)
Informacja prasowa:
"iFun4all Sp. z o.o. – producent gier casual/middle-core poszukuje chętnych do udziału w Grupach Focusowych. 

Poszukujemy aktywnych graczy z Krakowa i okolic do wyrażenia opinii o nowym produkcie w ramach badania focusowego. Pierwsza Grupa poszukiwanych to osoby grające na urządzeniach dotykowych (najlepiej tabletach), które grały w produkcje takie jak "Limbo", "Badland", itp. Wasze opinie dotyczące mocnych i słabych stron, ogólne wrażenia oraz sugestie dotyczące zmian poszczególnych elementów w grze, jeszcze na etapie jej produkcji, są dla nas niezwykle istotne. 

Najbliższe Focus Testy są zaplanowane 4 grudnia o godzinie 16.00. Podstawowym wymogiem (oczywiście poza byciem pasjonatom gier na urządzeniach dotykowych) jest pełnoletniość. Każda osoba biorąca udział w Grupie Focusowej jest zobowiązana do podpisana umowy o zachowaniu poufności. Chociaż Focus Test to nie praca, a 1,5 godziny dobrej zabawy, to ceniąc poświęcony nam czas każdej osobie będącej uczestnikiem Grupy gwarantujemy wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich danych wraz kilku zdaniowym opisem w jakie gry lubicie grać na adres: contact@ifun4all.com. Termin nadsyłania zgłoszeń: 29.11.2014r."

Zdecydowanie polecam!

Za podesłane informacje podziękowanie dla Czytelnika Pawła Matyjewicza!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz