środa, 3 grudnia 2014

Wydarzenie - F2P Game Design Workshops - Kraków

Mam dla Was informacje o kolejnym, świetnym wydarzeniu dla Graczy, które odbędzie się w Krakowie. Z wielkim zdumieniem patrzy się kiedy się widzi, że za organizację następnej bardzo wartościowej inicjatywy odpowiada jedna i ta sama firma - Ganymede. Na łamach naszego bloga mieliście okazję dowiedzieć się o wykładach dla przyszłych pracowników branży gier, a ja mam przygotowane dla Was kolejne wydarzenie z tej kategorii. Tym razem będą to wykłady połączone z warsztatami, czyli teoria i praktyka w jednym. Temat główny: gry "Free To Play" - czyli tzw. gry "darmowe". Warsztaty poprowadzi game designer Pascal Luban. Szczegółowe informacje poniżej oraz w załączniku.


Wydarzenie: F2P Game Design Workshops
Data: 04-05.12.2014 godz. 8:30-17:00
Miejscowość: Kraków (- wykłady: Instytut Informatyki przy ul. Kawiory 21
- warsztaty: Nowy Kampus UJ przy Łojasiewicza)
Dodatkowe informacje:
F2P Game Design Workshops
Informacja prasowa:
"Już 4. grudnia rozpoczną się dwudniowe, darmowe warsztaty z projektowania gier free-to-play prowadzone przez Pascala Luban. Spotkania odbędą się w Instytucie Informatyki AGH oraz w Nowym Kampusie UJ.

Darmowe wykłady i warsztaty poprowadzi Pascal Luban - game designer z ponad 18-letnim doświadczeniem w największych studiach w Europie. 
Pierwszego dnia odbędą się wykłady i panel dyskusyjny, drugi dzień przeznaczony jest na warsztaty wprowadzające do metody 5 kroków projektowania gier typu free-to-play.

Wykłady mające charakter otwarty odbędą się w Instytucie Informatyki przy ul. Kawiory 21, natomiast warsztaty w Nowym Kampusie UJ przy Łojasiewicza. Wymagana jest rejestracja na obie części:

https://www.facebook.com/events/1545072779072938/

Spotkanie organizowane jest przez firmę Ganymede oraz Krakowski Park Technologiczny."


Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz