piątek, 13 lutego 2015

Praca w branży gier - Junior Gameplay Designer - Kraków - Teyon

Firma Teyon poszukuje osoby na stanowisko Junior Gameplay Designer do pracy w siedzibie firmy mieszczącej się w Krakowie. Osoby bez doświadczania w branży growej również mile widziane. Kolejna furtka stoi przed Wami otworem.

Nadawca: Teyon
Stanowisko: Junior Gameplay Designer
Lokalizacja: Kraków
Data publikacji ogłoszenia: 11.02.2015
Link do ogłoszenia: Junior Gameplay Designer
Treść ogłoszenia:
"Firma Teyon to doświadczony producent i wydawca gier video o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy autoryzowanym developerem na najważniejsze platformy konsolowe: PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360.

Posiadamy 6 zespołów developerskich, tworzących gry spośród różnych gatunków. Aktualnie pracujemy nad kilkoma tytułami, bazującymi na własnych pomysłach oraz znanych na całym świece licencjach. Oferujemy stabilne zatrudnienie w świetnej atmosferze oraz możliwość udziału w innowacyjnych projektach.

Jeśli szukasz ambitnych wyzwań i twórczej inspiracji, a także chciałbyś współtworzyć zgrany zespół ludzi oddanych całym sercem produkcji gier, to ta oferta jest dla Ciebie. Doświadczenie w branży będzie atutem, jednak zachęcamy do kontaktu również osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę w świecie game devu. Jeśli uważasz, że jesteś dla nas idealnym kandydatem i podchodzisz do pracy z zapałem oraz zaangażowaniem, skontaktuj się z nami.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

JUNIOR GAMEPLAY DESIGNER
Miejsce pracy: Kraków

Oferujemy:
- Pracę nad ciekawym projektem FPP z półotwartym światem opartym na znanej licencji.
- Pracę w środowisku Unreal Engine 4
- Zatrudnienie w nowoczesnej, firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
- Możliwość rozwoju dzięki pracy w doświadczonym zespole
- Przyjazna atmosfera pracy, sprzyjająca kreatywności
- Pakiet rekreacyjny (MultiSport)

Oczekujemy:
- Pomyslowosci, kreatywności, komunikatywności i inicjatywy
- Podstawowej znajomości programu do edycji 3D
- Znajmosci współczesnych trendów i rozwiązań stosowanych w grach komputerowych
- Zainteresowania grami oraz rynkiem gier komputerowych

Zakres obowiązków:
- Projektowanie scenariusza rozgrywki
- Implementacja założeń scenariusza do gry
- Balansowanie poziomu trudności
- Testowanie rozgrywki

Mile Widziane:
- Doświadczenie z Unreal Engine 4 lub UDK
- Doswiadczenie w projektach komercyjnych lub amatorskich przy produkcji gier
- Portfolio z własnymi projektami

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekrutacji wszystkich, którzy szukają stabilnej pracy w dużej i profesjonalnej firmie, dającej możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju technologicznego.
Aplikację wraz ze swoim portfolio prosimy przesyłac za pośrednictwem teyon.com w zakładce corporate -> jobs
(w temacie wiadomości prosimy o napisanie Gameplay Designer Kraków)

Do dokumentów aplikacyjnych prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883). (...)"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz