piątek, 27 lutego 2015

Wydarzenie - Wielkie otwarcie Padbaru - Gdynia

Luty w 2015 roku obfituje m.in. w dwa konkretne wydarzenia, które są znaczące dla naszej rodzimej branży. Pierwszym było otwarcie Cybermachiny, nowego pubu dla Graczy w Toruniu, a dziś będzie miało miejsce otwarcie Padbaru, kolejnego miejsca dla Graczy, tym razem w Gdyni! Dwa otwarcia takich miejsce w jednym miesiącu w Polsce? To trzeba zapamiętać :)


Wydarzenie: Wielkie otwarcie Padbaru w Gdyni!
Data: 27.02.2015 godz. 18:00
Miejscowość: Gdynia (Padbar, ul. 10 Lutego 5/C)
Dodatkowe informacje:
Wielkie otwarcie Padbaru w Gdyni!
Informacja prasowa:
"Nareszcie w Gdyni! Ogłaszamy wielkie otwarcie Padbaru - pierwszego w Polsce baru dla graczy! Pomorscy fani gier wideo i amatorzy dobrych trunków nie mogą przegapić tego wydarzenia. Przed nami CAŁY weekend wypełniony wspólną grą, rewelacyjnymi rozmowami o wirtualnych światach, spotkaniami w gronie znajomych i graczy oraz... genialnymi drinkami! 

Sprawdź jak smakuje mApple Story (4 szoty według własnej receptury o zniewalającym smaku szarlotki), zaproś znajomych na zimne Liberty City Cuba i Burnout Paradise, znajdź swoje ulubione piwo i nie tylko. Zobacz co Padbar ma do zaoferowania!

Nareszcie także nad morzem możesz sprawdzić, dlaczego gracze z Lublina, Wrocławia i Warszawy tak bardzo lubią do nas przychodzić.

Zapraszamy do Padbaru przy ulicy 10 lutego 5 już od 27 lutego od godziny 18.

Godziny otwarcia: 

Piątek 18 - 2.
Sobota 16 - 2.
Niedziela 16 - 12.

Uwaga! Drugiego dnia otwarcia, tj. w sobotę 28 lutego odwiedzi nas ekipa #Bloober Team, która zaprezentuje swoje najnowsze dzieło - "BRAWL". Zapraszamy serdecznie do wspólnej gry, a dla najaktywniejszych będą czekać nagrody z % :-)"

Polecam!

2 komentarze:

  1. Byłem na otwarciu, według mnie to straszna klapa, bardzo mało miejsca, a w lokalu śmierdzi, tak na serio śmierdzi. Nie polecam

    OdpowiedzUsuń
  2. Czekam na otwarcie podobnego miejsca w Poznaniu, oby ciut bardziej przyjemnego i ładniej pachącego.

    OdpowiedzUsuń