czwartek, 31 października 2013

Inicjatywy - GameDemolishers - ukazywanie bugów w grach - nowy kanał YouTube

Hej, otrzymałem informacje od pewnej grupy osób, o utworzeniu nowego kanału YouTube dla Graczy poświęconego wyłapywaniu bugów w grach. Autorzy GameDemolishers, bo tak brzmi jego nazwa, będą ukazywali setki niedopracowań, przeoczeń, niedorzeczności, innymi słowy błędów, które my Gracze kupujemy i wraz z zakupem, czasem nieświadomi, otrzymujemy zaimplementowane w grach :) Chłopaki nie tylko wyłapują bugi i dzielą się nimi ze społecznością Graczy w formie suchego materiału filmowego, ale również okraszają go własnym, odpowiednim do sytuacji komentarzem :)


Co warte podkreślenia GameDemolishers to polska grupa, jednak ich kanał jest w pełni anglojęzyczny, nastawiony na międzynarodowych Graczy. Chcecie zobaczyć zajawkę tego, jaki materiał będziemy otrzymywali cyklicznie? Chłopaki już na początku wzięli na warsztat m.in. pełną wersję najnowszego Batman: Arkham Origins, Crysis 2 czy demo Resident Evil: Revelations. I ja ten ostatni wybrałem jako filmik promujący tę nowo powstałą inicjatywę :) Nic więcej już pisać nie muszę, po prostu sami zobaczcie:


Informuję tym samym, iż będę Was powiadamiał o nowych dokonaniach tej grupy, a tych, którzy chcą jak najszybciej dowiedzieć się o najnowszych materiałach, zachęcam do subskrypcji kanału GameDemolishers w serwisie YouTube. Czekamy na kolejne materiały Panowie! :)

Oficjalny kanał: GameDemolishers (YouTube)

Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz