poniedziałek, 28 października 2013

Praca w branży gier - Tester Gier - Warszawa - CD Projekt RED

Spodziewaliście się? :) To ja śpieszę Wam donieść w takim bądź razie jak najbardziej aktualne info. Jeżeli marzyłeś o pracy testera gier lub nim jesteś i chciałbyś pracować nad projektami z najwyższej, światowej półki w branży gier, drzwi do pracy jako tester gier w CD Projekt RED właśnie stoją otworem :) Coś muszę więcej dodawać? Nazwa firmy mówi chyba sama za siebie. Jeżeli właśnie zaznałeś szoku i poczułeś, że chyba spełniają się Twoje marzenia... Może tak właśnie jest :) Pomimo dawnej daty publikacji ogłoszenia na skillshot.pl, chciałbym potwierdzić raz jeszcze, jest to jak najbardziej aktualna oferta pracy :) Cóż dodać więcej. Po prostu życzyć Ci powodzenia? :)


Nadawca: CD Projekt RED
Stanowisko: Tester Gier
Lokalizacja: Warszawa
Link do ogłoszenia: Tester gier
Data publikacji ogłoszenia: 29.10.2013
Treść ogłoszenia:
"CD projekt RED twórcy gier o Wiedźminie, obecnie pracujący nad trzecią częścią sagi Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz nad drugim projektem Cyberpunk 2077, szukają testerów z prawdziwym zamiłowaniem do gier.
Osoby na tym stanowisku powinny być spostrzegawcze i kreatywne, odporne na stres oraz otwarte na wyzwania.
Doświadczenie w testach funkcjonalnych będzie mile widziane.

Oferujemy:
Pracę w wymiarze pełnego etatu w naszym studio w Warszawie
Odpowiednie wynagrodzenie
Możliwość pracy przy grze o światowej renomie
Szansę na stawienie pierwszych kroków w branży gier
Pracę w młodym, międzynarodowym zespole oraz dynamicznym środowisku

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: 
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich życiowych i osobistych danych w zakresie, w jakim jest to konieczne w ramach obecnego i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr. 133 , poz 883). "


Administratorem danych jest CD Projekt S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 74. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat do pracy ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji."

Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz