sobota, 5 października 2013

Turniej PES 2013 (PS3) - MtM Cup II - Opole - Aktualizacja

Na równy tydzień przed MtM Cup II, organizatorzy, a zarazem nasi koledzy z MtM Cup PES, przesyłają nam kilka ciekawych szczegółów, które na przestrzeni tygodni wzbogaciły zbliżający się, chyba już ostatni turniej w PES'a 2013 w tym sezonie. Nie zabrakło kilku naprawdę konkretnych niespodzianek, zresztą przeczytajcie sami ;)


Zacznę od pewnej interesującej informacji dotyczącej nagród. Otóż do obecnej już puli oprócz gotówki oraz pucharów (które notabene zostaną zaprezentowane w poniedziałek na stronie wydarzenia) trafiła... krata browarów :) W dodatku pojawiła się również nagroda-upominek za zajęcie 4. miejsca w turnieju, w postaci... flaszki 0,5 l ;) Organizatorzy potwierdzają obecność 6 stanowisk do grania oraz najprawdopodobniej 1 z... Tekken'em. Od tak, dla relaksu, aby w czasie przerwy między-meczowej móc nieco odreagować ;) A także piłkarzyki :) Dla zwiększenia immersji oraz klimatu. A być może w okolicach 10 października zostanie przedstawiona jeszcze jedna, fajna niespodzianka ;) Ale to... nie zapeszajmy ;)

Organizatorzy przygotowali również rozpiskę menu, które będzie dostępne dla Graczy w miejscu, w którym odbędzie się turniej. Nie zgłodniejecie i nie umrzecie z pragnienia. Poniżej wycinek menu:
- piwo lane zamkowe: 3,50 zł ( :) )
- każde inne piwo butelkowe: 5 zł
- "szama", czyli innymi słowy jedzenie: ok. 10 zł (kebab w bułce lub na talerzu, oraz tortilla w 3 sosach)

Na koniec organizatorzy chcieli się z Wami podzielić filmikiem z pierwszej edycji turnieju. Miłego oglądania:

Ktoś od nas będzie? :)

Wydarzenie: MtM Cup II (PS3)
Data: 12.10.2013 godz. 10:00
Miejsce: Opole - Metalchem (Pub "Ryan", ul.Oświęcimska 92)
Koszt: 20 zł
Nagrody:  Puchary + gotówka z wpisowego do podziału + krata browarów + flaszka 0,5 l za 4. msc.
Dodatkowe informacje: MtM Cup II

Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz