czwartek, 31 października 2013

Strefa PeCeta - Konkurs! Do wygrania: 4x kod na grę od studia Artifex Mundi - Muzeum Gier Wideo w Polsce, Artifex Mundi Polska

Lepiej późno, niż za późno? Wspomniana swoista ewolucja właśnie się ziści! Jak wiecie nasz blog jest poświęcony grom konsolowym. I to się nie zmieni :) Ale widząc Wasze zainteresowanie również innymi segmentami rynku szeroko pojętego gamingu, zdecydowałem się poszerzyć co nieco specyfikę naszego bloga. Nadal pozostanie on głównie poświęcony grom konsolowym, ale także będzie na nim obecna Strefa PeCeta. Cóż to takiego? Pojedyncza rubryka, w której będę umieszczał wszelkie inicjatywy (takie jak dotychczas, czyli m.in. konkursy i turnieje) związane z grami komputerowymi (a nie jedynie konsolowymi).


Z tej okazji, na sam początek mam dla Was konkurs. I tutaj pojawia się druga analogia do pierwszego zdania tego posta. Termin konkursu dobiega końca, dzisiaj... Tak więc śpieszcie się kto ma chrapkę na grę PC! A kody pochodzą z rodzimego studia Artifex Mundi Polska dlatego m.in. warto spróbować swoich sił. Tym bardziej, iż konkurs jest bardzo prosty :) Zerknijcie w link, a ja tym czasem poproszę Was o feedback odnośnie nowej rubryki. Tymczasem, do następnego P(i)eCetowego wpisu! ;) Stay tuned!

Nadawca: Muzeum Gier Wideo w Polsce, Artifex Mundi Polska
Nagroda: 4x kod na grę od studia Artifex Mtundi
Termin: od 24.10.2013 do 31.10.2013 godz. 23:59
Link: Muzeum Gier Komputerowych w Polsce

Zdecydowanie Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz