środa, 16 października 2013

Konkurs! Do wygrania: 2x wejściówka na targi Poznań Game Arena oraz Zjazd Twórców Gier!!! - Ekskluzywnie dla grupy Pog(R)adajmy! - Zjazd Twórców Gier, blog Graczem od dziecka

Dzięki uprzejmości Wydziału Informatyki Politechniki Poznańskiej, organizatorów VI Zjazdu Twórców Gier w Poznaniu, możemy przeprowadzić konkurs, w którym ekskluzywnie dwóch uczestników grupy Pog(R)adajmy (wydarzenia organizowanego przez naszego bloga), będzie mogło otrzymać darmową, jednodniową wejściówkę na targi Poznań Game Arena, a tym samym wziąć udział w Zjeździe Twórców Gier! A co należy zrobić? Zadanie jest naprawdę proste :)


Należy w odpowiednim poście na grupie Facebook: Pog(R)adajmy - Spotkanie Wszystkich Graczy (link do grupy poniżej) napisać: "Tak, chcę pojechać na PGA/ZTG!". Opcjonalnie, pod spodem, prosiłbym o napisanie: jaka jest Wasza (jedna) ulubiona seria gier i dlaczego. Spośród wszystkich osób, które skopiują i wkleją powyższe zdanie  (pochwalenie się ulubioną serią gier nie jest obowiązkowe) rozlosujemy dwie darmowe wejściówki na zbliżające się targi, które jak wiemy, odbędą się 19-20 października! Listę głosów będę zbierał do końca dnia dzisiejszego, czyli do 16.10.2013 godz. 23:59. Wyniki zostaną upublicznione 17.10.2013 :)


Jakieś pytania?  Wszystkim osobom biorącym udział w konkursie życzę powodzenia, a organizatorom ZTG dziękuję za taki gest dla uczestników naszych spotkań Pog(R)adajmy!

Nadawca: Zjazd Twórców Gier i blog Graczem od dziecka
Nagroda:  2x wejściówka na targi Poznań Game Arena oraz Zjazd Twórców Gier
Termin: do 16.10.2013 godz. 23:59
Link: Pog(R)adajmy - Spotkanie Wszystkich Graczy

Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz