wtorek, 16 czerwca 2015

Praca w branży gier - Praktykanta/tki w Dziale Human Resources - Wrocław - Techland

Chciałbyś pracować w branży gier, a nie masz umiejętności programistycznych? Świetną furtką do dostania się do wymarzonego zespołu tworzącego gry jest m.in. dział Human Resources. Masz niebywałą okazję, ponieważ firma Techland poszukuje obecnie osoby niekoniecznie posiadające duże doświadczenie (aczkolwiek takowe jest również mile widziane + zainteresowanie HR) do odbycia praktyk na tym właśnie stanowisku. Jedyny warunek: mieszkanie we Wrocławiu lub okolicach. No, prawie jedyny warunek - ale jeżeli pochodzisz z tych okolic lub przeprowadzki nie są Ci straszne - masz niezłą okazję.

Nadawca: Techland
Stanowisko: Praktykanta/tki w Dziale Human Resources
Lokalizacja: Wrocław
Data publikacji ogłoszenia: 11.06.2015
Treść ogłoszenia:
"(...) Główne zadania:
  • Obsługa bazy kandydatów w tym aplikacje przychodzące, aktualizowanie statusów i danych kandydatów
  • kontakt z Biurami Karier wyższych uczelni
  • organizowanie oraz asystowanie podczas rozmów kwalifikacyjnych
  • wsparcie Działu Kadr w ewidencji czasu pracy i urlopów Pracowników
  • pozyskiwanie informacji z sieci, analiza tendencji rynku
  • wsparcie innych działań administracyjnych w zakresie HR

Od Kandydatów oczekujemy:
  • wysokich zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • wysokich zdolności organizacyjnych, skuteczności, dynamizmu w działaniu
  • kreatywności
  • dojrzałości i odpowiedzialności, wysokiej kultury osobistej
  • bardzo dobrej umiejętności obsługi narzędzi MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • zainteresowanie zagadnieniami HR (w szczególności rekrutacją)

Mile widziane:
  • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w branży IT, gier komputerowych,
  • zainteresowanie branżą gier komputerowych
  • Kandydatom oferujemy:
  • Umowę na realizację praktyk studenckich lub zawodowych
  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego i branżowego u największego producenta gier komputerowych w Polsce
  • okazję zapoznania się naszymi przyszłymi hitami na etapie produkcji
  • możliwość zapoznania się z warunkami pracy oraz procesami wykorzystywanymi w nowoczesnej firmie produkującej gry komputerowe
  • przyjazną atmosferę pracy

Praktyka jest bezpłatna w pierwszym miesiącu jej trwania. Istnieje możliwość przedłużenia współpracy. Praktyka w wymiarze pełnego etatu (40h tygodniowo). Istnieje możliwość rozłożenia praktyki w dogodny sposób (nie mniej niż na pół etatu – 20h tygodniowo).

Dlaczego warto u nas pracować?
  • Jesteśmy w top 10 najbardziej atrakcyjnych pracodawców w branży IT w Polsce http://universumglobal.com/rankings/poland/student/2015/it/
  • Techland to grono utalentowanych i doświadczonych specjalistów, którzy chcą i lubią dzielić się wiedzą. W związku z tym budujemy Techlandową Bazę Wiedzy, tak aby żadne doświadczenie – ani to dobre, ani to złe – nie zostało zapomniane.
  • Charakteryzują nas innowacyjne, śmiałe projekty informatyczne. W każdej z naszych gier używamy najnowszych technologii lub rozwijamy własne. Obecnie pracujemy nad kolejną wersją naszego silnika.
  • Tworzenie gier to coś więcej niż praca – to pasja, sposób na życie, a także - po prostu - świetna zabawa. Dbamy o naszą niepowtarzalną atmosferę poprzez m.in. luźny styl komunikacji, możliwość ciągłego uczenia się od najlepszych, kreatywne podejście w rozwiązywaniu problemów i cykliczne imprezy integracyjne.
  • Mamy bogaty system benefitów pozapłacowych (fundusz emerytalny z dodatkowym ubezpieczeniem na życie, opieka zdrowotna i karta Multisport, prezenty okolicznościowe, na bieżąco aktualizowana o najnowsze pozycje biblioteka książek i gier, zniżka na wszystkie produkty firmy, nisko oprocentowane pożyczki dla pracowników itp.).

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) na adres: praca@techland.pl, w tytule umieszczając nr ref. PDHR/05/2015

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli we wszystkich przesyłanych nam dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu tej oraz kolejnych rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) aż do pisemnego wycofania zgody. (...)

Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz