wtorek, 30 czerwca 2015

Praca w branży gier - "Projekt Staż" - Animacje, Globalna Produkcja, Kod i Silnik, Lokacje, PR, Projektowanie Postaci, Testerzy Silnika, Unity - Warszawa - CD Projekt RED

Dzielić się takimi informacjami - uwielbiam. Na nasz rodzimy CD Projekt RED Gracze, nie tylko polscy, już od dłuższego czasu patrzą oczami uznania. To CDPR m.in. wybij się z tłumu innych wydawców i wydał grę na konsole X360 (Wiedźmin 2) jeżeli dobrze pamiętam, w cenie 169 zł w dniu premiery (w zestawie z soundtrackiem, mapą świata i tekturowym pudełkiem). To CDPR dorzuca do Wiedźmina 3 na PS3 soundtrack na płycie. W końcu to CDPR startuje właśnie w Polsce z projektem staż - dającym szansę ambitnym osobom znalezienia zatrudnienia w branży ich marzeń - w świecie gier. Na dodatek w firmie która nie wydała jakiejś podrzędnej gierki (nie chcę żadnej firmy tym stwierdzeniem urazić, jedynie podkreślić wielkość CDPR), a światowej klasy tytuł AAA, który m.in. jest obecnie na ustach międzynarodowych mediów i Graczy. Tytuł, który zdobywa najwyższe oceny. Tytuł, który był jednym z najbardziej wyczekiwanych przez Graczy w 2015 roku. I to Ty możesz być członkiem zespołu, który go tworzył.


Projekt staż to oczywiście wynik świetnej obserwacji rynku. My w Polsce mamy mnóstwo osób chcących pracować w branży gier (czego dowodem są m.in. Czytelnicy tego bloga czy uczestnicy spotkań Pog(R)adajmy). Chcieć to jedno - jednak my również możemy pochwalić się osobami niebywale uzdolnionymi (czego efektem jest choćby wspomniany już Wiedźmin 3 i inne polskie produkcje). CD Project RED nie alienuje się, nie odcina od całego splendoru jaki wokół marki powstał po premierze i świetnych ocenach Wiedźmina 3. Wręcz przeciwnie, otwiera furtkę dla nowych, uzdolnionych - z pewnością osób, które w przyszłości wzbogacą zasoby studia CDPR. Bo spośród tych wszystkich chętnych, którzy otrzymają szansę, nie trudno jest przewidzieć - widząc potencjał naszego rynku - że "inwestycja" w ten nowy kapitał zwróci się, i to z nawiązką. Wyłonią się nowi, być może rozpoznawalni twórcy, a CDPR jeszcze mocniej rozwinie swoje skrzydła (bo jak widać można jeszcze bardziej).

Jeżeli czujesz, że chciałbyś pracować na którymś z wymienionych stanowisk: Animacje, Globalna Produkcja, Kod i Silnik, Lokacje, PR, Projektowanie Postaci, Testerzy Silnika, Unity i mieszkasz w okolicach Warszawy - aplikuj - jedna z niepowtarzalnych okazji.

Nadawca: CD Projekt RED
Stanowisko: Animacje, Globalna Produkcja, Kod i Silnik, Lokacje, PR, Projektowanie Postaci, Testerzy Silnika, Unity
Lokalizacja: Warszawa
Data publikacji ogłoszenia: 30.06.2015
Link do ogłoszenia: Projekt staż
Treść ogłoszenia:
"(...)
CD PROJEKT RED OTWIERA PROJEKT STAŻ!


Bardzo niewielu ludzi może pochwalić się tym, że mają możliwość łączenia swojej pracy z pasją.  Wnoszenia w codzienne środowisko zawodowe tego, co kochają i co towarzyszy im od lat.

Dla CD PROJEKT RED pasja jest bardzo ważna. To dzięki niej jesteśmy w stanie dostarczać graczom rozrywkę na najwyższym poziomie i tworzyć tytuły rozpoznawalne na całym świecie. To dzięki pasji tworzymy jedne z najlepszych gier na świecie.

Czy Ty również pasjonujesz się grami? Interesujesz się programowaniem, sztuką lub projektowaniem? Ciekawi Cię, jak powstają najlepsze tytuły w świecie elektronicznej rozrywki? A może chcesz spróbować swoich sił w kontakcie z międzynarodową prasą lub dostawcami z całego świata? To dobrze się składa, ponieważ właśnie rozpoczynamy program poszukiwania talentów – PROJEKT STAŻ.

O CO W TYM WSZYSTKIM CHODZI?

PROJEKT STAŻ ma na celu zaproszenie do naszego studia w Warszawie młodych, utalentowanych ludzi, którzy nie mieli jeszcze okazji zdobyć bogatego doświadczenia zawodowego, a którzy chcieliby związać swoją przyszłość z tworzeniem najlepszych na świecie gier RPG.

W ramach procesów rekrutacyjnych na stanowiska stażystów poszukujemy utalentowanych programistów, artystów oraz projektantów. Płatne programy stażowe uruchamiamy w zespołach animacji, projektowania lokacji, tworzenia postaci, programowania mechanizmów rozgrywki oraz silnika (narzędzia, fizyka, efekty cząsteczkowe etc.), a także w dziale marketingu i globalnej produkcji.

Po pozytywnym przejściu procesu rekrutacyjnego dołączysz do jednego z naszych zespołów. W ramach PROJEKTU STAŻ będziesz mieć okazję pracy, ramię w ramię, z jednymi z najlepszych ludzi w branży. Będziesz poznawać metodologię naszej pracy oraz rozwijać swój warsztat i umiejętności. Po odbyciu 3-miesięcznego stażu najbardziej utalentowanym kandydatom zaoferujemy stałą pracę w naszym studiu.

KOGO SZUKAMY?

Aby wziąć udział w PROJEKCIE STAŻ nie musisz mieć lat doświadczenia w produkcji gier AAA. Oczekujemy za to:

TALENTU – który zaprezentujesz nam w swoim portfolio lub w próbkach kodu.
ENERGII – i zawsze naładowanych akumulatorów.
KREATYWNOŚCI – w ilości znacznie wykraczającej poza standardowy poziom abstrakcji.
PASJI – do robienia tego, co kochasz.
CHĘCI DO NAUKI – bo pracując w game devie będziesz uczyć się przez całe życie.


Poszukujemy ludzi z wybuchową mieszanką powyższych cech, którzy zainteresowani są powiązaniem swej przyszłości z branżą gier, a najchętniej z naszym studiem ;).

Warunkiem koniecznym wzięcia udziału w PROJEKCIE STAŻ jest również biegła znajomość języka angielskiego (ze względu na wielokulturowość naszego studia, pracujemy na co dzień w tym języku). (...)"

Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz