piątek, 12 czerwca 2015

Wydarzenie - GRART KRAFTFEST - Kraków

Jutro w Krakowie będzie miało miejsc bardzo interesujące wydarzenieGRART KRAFTFEST to miejsce dla Graczy poszukujących wiedzy i doświadczenia w szeroko pojętej tematyce gier. Od LARPów po gry terenowe. Nie zabraknie prelekcji, pokazów, warsztatów i samych gier. Event jest skierowany również do ludzi nieobytych w świecie gier - więc np. weź rodzica na to wydarzenie i pokaż mu jak szerokim medium są obecnie gry! :) Wstęp jest darmowy!


Wydarzenie: GRART KRAFTFEST
Data: 13.06.2015
Koszt: 0 zł (wcześniejsza darmowa rejestracja online)
Miejscowość: Kraków (Arteteka, ul. Rajska)
Dodatkowe informacje:

GRART KRAFTFEST
Informacja prasowa:
"GRART KRAFTFEST: Przyjdź i Zrób!
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza 13 czerwca na dzień pełen wyzwań! Na GRART będziecie mogli wziąć udział w warsztatach, grach, pokazach i prelekcjach. Kładziemy nacisk na praktykę: nasi prowadzący pokażą wam jak zdobić skórę, konstruować modele, tworzyć wspaniałe gadżety i stroje, ale nie tylko! U nas zagrasz w LARPy, dowiesz się jak zrobić grę terenową, zorientujesz jak wygląda dzisiaj wydawanie gier – wszystko to w tym jednym dniu, w Artetece WBP w Krakowie. Zaproś znajomych! Przyjdźcie – i zróbcie coś sami!

GRART KRAFTFEST to jednodniowa impreza adresowana do wszystkich interesujących się grami, ale wymagającymi od nich czegoś więcej. Traktujesz gry nie tylko jako rozrywkę? To impreza dla Ciebie! Zapraszamy również osoby które gier nie znają – na GRART można je zobaczyć gry od najlepszej strony: jako inspirację do działania i tworzenia unikalnych rzeczy. W trakcie wydarzenia odbędą się warsztaty praktyczne, prelekcje, pokazy i panele dyskusyjne z szerokiego zakresu tematów.

Dokładny program imprezy pojawi się wkrótce.
Wstęp na imprezę – wolny."

Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz