poniedziałek, 1 czerwca 2015

Relacja - Chcesz być grafikiem? Sprawdź czy warto… ;) Sesja Q&A - Ganymede Academy - Kraków

Mam dla Was przygotowaną relację z kolejnego spotkania organizowanego przez Ganymede Academy w Krakowie. Tym razem nie udało mi się pojawić (sprawy prywatne :) ), ale dzięki uprzejmości firmy Ganymede otrzymaliśmy krótkie podsumowanie minionego wydarzenia! Mogę uchylić rąbka tajemnicy i zakomunikować, że kolejne sesje Q&A są już planowane - pozytywny odbiór wydarzenia wśród uczestników zrobił swoje.


Relacja -  Ganymede Academy - Chcesz być grafikiem? Sprawdź czy warto… ;) Sesja Q&A - Kraków, 28.05.2015

"Miesiąc Biznesu – czas start!

Już po kolejnym, czwartkowym, bardzo emocjonującym spotkaniu na temat Designu w Akademii Ganymede. Tym razem forma prezentacji była odmienna od poprzednich spotkań. W sesji Q&A wzięło udział 4 grafików i designerów z największej polskiej spółki tworzącej gry komputerowe.

Eksperci z Ganymede opowiadali o trudnościach, jakie początkujące osoby mogą spotkać w branży oraz tego jak sobie z nimi poradzić. Pojawiały się pytania na temat programów używanych przez grafików, problemów z komunikacją pomiędzy grafikami wizjonerami a programistami, gdzie zwrócić się mając pomysł na grę, jak również sposobów tworzenia CV aby przyciągnąć uwagę potencjalnego pracodawcy. Panel dyskusyjny trwał prawie 2,5 godziny, a część z rozmów przeniosła się później w kuluary. Sesja zamknęła miesiąc Designu, przed nami w kolejne czwartki - miesiąc Biznesu.

Szczegółowe informacje na temat kolejnego spotkania znajdziesz tutaj: https://www.facebook.com/ganymedeacademy?fref=ts

Ganymede to jedna z największych polskich spółek z branży gier komputerowych, która specjalizuje się w grach typu social casino, posiadając w swoim portfelu kilkadziesiąt tytułów oferowanych w ponad stu krajach. W marcu tego roku fundusz MCI.TechVentures inwestujący w spółki technologiczne w fazie wzrostu krajach CEE, Niemczech, Turcji oraz Rosji zrealizował inwestycję w Ganymede." - Katarzyna Lisiecka (Ganymede)

Fotorelacja - Ganymede Academy - Chcesz być grafikiem? Sprawdź czy warto… ;) Sesja Q&A - Kraków, 28.05.2015

"Po godzinach":
Widok z okna firmy Ganymede - podczas polowania na nowych pracowników!
(fot. Ganymede)

Podziękowanie dla firmy Ganymede za udostępnienie relacji oraz materiałów zdjęciowych!

Do następnego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz