wtorek, 23 czerwca 2015

Wydarzenie - Masz pomysł na grę? Skonsultuj go z nami! - Ganymede Academy - Kraków

Firma Ganymede organizuje kolejne spotkanie, w którym planuje wyjść z pomocną dłonią do ludzi chcących tworzyć gry. W ten czwartek, w Krakowie, będziecie mieli możliwość porozmawiania na temat Waszych, planowanych projektów. Firma obiecuje podzielenie się perspektywą specjalistów w danej dziedzinie aby w teorii łatwiej byłoby Wam stworzyć grę.


I wszystko byłoby fajnie gdyby nie moje ograniczone zaufanie do wszelkiej inicjatywy, w której firmy chciałyby się zapoznać z naszymi pomysłami :) Szanuję firmę Ganymede, widzę jej starania o zmniejszenie dystansu pomiędzy samą firmą, a społecznością zainteresowaną grami. Wiem, że takie spotkanie może mieć również swoje plusy - np. otrzymanie oferty pracy. Niemniej... Tworzenie gier nie opiera się tylko na konsultacjach i wyliczeniach czy warto dany tytuł robić czy nie (pamiętajcie o tym) ;). Aczkolwiek jeżeli ktoś potrzebuje takiej wiedzy - ma możliwość jej uzyskania. Pamiętajcie jednak - taka rada, że 100% pomysłów nikomu nie przekazujcie - Wasze doświadczenie i pomysły to również cenna wiedza.

Wydarzenie: Masz pomysł na grę? Skonsultuj go z nami!
Data: 25.06.2015
Koszt: 0 zł (wcześniejsza darmowa rejestracja online)
Miejscowość: Kraków (Ganymede Academy, ul. 29. listopada 45A)
Dodatkowe informacje:

Masz pomysł na grę? Skonsultuj go z nami!
Informacja prasowa:
"W najbliższy czwartek w Akademii Ganymede organizujemy konsultacje dla początkujących twórców gier. Jeżeli tworzysz własny projekt i potrzebujesz komentarza/wskazówki eksperta, wyślij swoje zgłoszenie na hello@ganymedeacademy.eu i przyjdź w czwartek o 18:00. 

Abyśmy mogli jak najlepiej zorganizować spotkanie, Twoje zgłoszenie powinno zawierać krótki opis projektu oraz zakres tematów, które chcesz poruszyć. 

Do zobaczenia!"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz