czwartek, 2 lipca 2015

Konkurs! Do wygrania: 3x Thea: The Awakening (PC - early access), 1x digital package (cyfrowa wersja grafiki z Thea w rozmiarze tapety desktopowej i plakatowej, sample muzyki z gry), 1x koszulka z Cmuchem, 1x przypinka - MuHa Games

Thea: The Awakening to nowa, właśnie powstająca polska produkcja, której wydanie planowane jest m.in. na konsolę XO. Jej twórcy - studio MuHa Games, przygotowało konkurs, w którym do wygrania są 3 kody na wspomniany tytuł (wersja PC w formie "early accses") oraz szereg innych gadżetów (w tym m.in. koszulka). Zadanie nawiązuje do tematyki gry - należy napisać krótką historyjkę związaną z mitologią słowiańską (do której notabene nawiązuje sam tytuł). Trzeba jeszcze co nieco polubić i udostępnić (taki Facebookowy standard). To jak, chcecie mieć w swoim portfolio wygraną w konkursie organizowanym przez rodzime studio? Wszystkim Czytelnikom bloga życzę powodzenia!


Nadawca: MuHa Games
Nagrody: I miejsce: 1x Thea: The Awakening (PC - early access), 1x koszulka z Cmuchem, 1x przypinka
II miejsce: 1x The Awakening (PC - early access), 1x digital package (cyfrowa wersja grafiki z Thea w rozmiarze tapety desktopowej i plakatowej, sample muzyki z gry)
III miejsce:1x Thea: The Awakening (PC - early access)
Termin: do 16.07.2015 godz. 23:59
Link: MuHa Games FB

Wizualizacja jednej z nagród:

Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz