piątek, 3 lipca 2015

Relacja - #GAMEDEVPARTY by Ganymede Academy - Kraków

Tydzień temu w czwartek miało miejsce bardzo ciekawe wydarzenie w Krakowie dla osób zainteresowanych tworzeniem gier. Piszę "zainteresowanych" nie bez powodu, ponieważ mógł się pojawić każdy kto jedynie wcześniej dokonał darmowej rejestracji. Dla osób marzących o pracy w gamedevie była to świetna okazja do zbudowania pierwszych kontaktów. Ze spotkania skorzystać też mogli sami pracownicy gamedevu - na wydarzeniu organizowanym przez firmę Ganymede w kuluarach można się było dowiedzieć np. o nowych ofertach pracy. Oczywiście sam gamedev miał okazję po prostu do kolejnej integracji. I za to wielki plus dla firmy Ganymede - takich wydarzeń zrzeszających pracowników branży gier w jednym miejscu, w Polsce oby jak najwięcej!


Wydarzenie było zorganizowane z okazji zakończenia pierwszego semestru (jak zostało to już później nieco humorystycznie określane) Akademii Ganymede. O projekcie dowiecie się więcej z poniższej notki. Wspomnę jeszcze, że na spotkaniu odbyło się losowanie nagród. Udało mi się wygrać koszulkę (+1 do mojej garderoby!), którą obiecałem przywdziać na następnym Pog(R)adajmy - i obietnicy dotrzymam.

"W Krakowie uczą jak robić gry!

Słyszeliście o Akademii Ganymede? Od kilku miesięcy działają non-profit na krakowskim podwórku. W każdy czwartek, od marca do końca czerwca, uczyli jak robić i sprzedawać gry. Zapowiadają, że po wakacjach wracają z nowymi warsztatami i pomysłami.

Projekt Akademii Ganymede skierowany był do wszystkich zainteresowanych pracą w gamedevie oraz niezależnych twórców gier. Trzymiesięczny cykl spotkań dzielił się na 3 moduły skupione wokół technologii, designu i biznesu. Na warsztatach łącznie 562 uczestników spędziło 10 godzin, wyświetlono im w tym czasie 244 slajdy. 

To kolejna na mapie Krakowa inicjatywa skierowana do twórców gier a stoi za nią największa polska firma robiąca gry społecznościowe. Ganymede poszukuje do swojego kolejnego projektu osób z pasją, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą na temat tworzenia gier. Osoby zainteresowane mogą zgłosić swój temat prezentacji na: marketing@ganymede.eu" - Katarzyna Lisiecka (Ganymede)


Fotorelacja - #GAMEDEVPARTY by Ganymede Academy - Kraków, 25.06.15


(fot. Ganymede)

Podziękowanie dla firmy Ganymede za udostępnienie materiałów do stworzenia relacji i fotorelacji!

Do następnego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz