środa, 22 lipca 2015

Wydarzenie - Letnia #SzkołaGamedevu - Ganymede Academy - Kraków

Dla wszystkich osób marzących o postawieniu swoich pierwszych kroków w tworzeniu gier mam świetną, unikatową wiadomość! W sierpniu, być może już dobrze przez Was kojarzona Ganymede Academy, startuje z nowym projektem - Letnią #SzkołąGamedevu! W ramach tej inicjatywy będziecie mieli możliwość stworzyć swoją pierwszą grę. Co należy najpierw zrobić? Uzbierać zespół! Jeżeli będziecie potrafili dobrać do drużyny: programistę, grafika i designera (jak podpowiada firma Ganymede) - powinniście dać radę stworzyć grę. Możecie również dokoptować marketingowca (limitów nie ma, więc może to być i większy zespół). Aha, co istotne - całe przedsięwzięcie jest darmowe! Słowem za darmo możesz uzyskać niezbędną wiedzę i wsparcie. No bo tak - nad Twoim projektem będą nadzorowali pracownicy firmy Ganymede - to oni pomogą Ci faktycznie stworzyć swoją grę. Cóż więcej dodać - kapitalna inicjatywa na naszym rodzimym rynku! 


Wydarzenie: Letnia #SzkołaGamedevu
Data: od 03.08.2015 (przez 6 tygodni)
Koszt: 0 zł (wcześniejsza darmowa rejestracja online)
Miejscowość: Kraków (Ganymede Academy, ul. 29. listopada 45A)
Informacja prasowa:
"W Letniej #SzkoleGamedevu stworzysz swój pierwszy projekt gry!

Chcesz stworzyć grę? Masz swój team albo dopiero kompletujesz zespół? Już w sierpniu Akademia Ganymede zaprasza na darmowe, wakacyjne warsztaty Letniej #SzkołyGamedevu. Projekt skierowany jest do wszystkich, którzy chcą pod czujnym okiem ekspertów z branży zaprojektować i stworzyć grę na wybraną przez siebie platformę. Inicjatywa jest bezpłatna.

Zajęcia rozpoczną się 3 sierpnia i będą trwały przez 6 tygodni. Celem letnich warsztatów jest stworzenie finalnej wersji gry gotowej do oddania użytkownikom. Projekt ruszy, jeżeli zostanie skompletowany przynajmniej jeden zespół składający się z: programisty, grafika, designera oraz opcjonalnie – marketingowca.
Nie zwlekaj i wyślij swoje zgłoszenie już dziś! Czekamy na wasze maile do 31 lipca - hello@ganymedeacademy.eu

Wzór formularza zgłoszeniowego znajdziesz tutaj(...)"

Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz