poniedziałek, 27 lipca 2015

Strefa PeCeta - Wydarzenie - Bar of Legends GG - Bilgewater MeetUp! - Kraków

Na początku sierpnia organizatorzy eventu Bar of Legends zapraszają na nieco inny wymiar swojego wydarzania. Jak piszą: "Zainspirowani imprezami Pog(R)adajmy - Spotkania dla Graczy i pracowników branży gier oraz nowym questem w League of Legends którym możemy się cieszyć od niedawna chcemy się lepiej poznać, rozmawiając na przygotowane przez nas wcześniej tematy, wspólnie grając oraz oczywiście bawiąc się wspólnie przy konkursach! Tym razem dostajemy od Riot'u tematyczny stuff związany właśnie z nowym eventem, mamy więc nadzieję, że wszyscy będą się dobrze bawić!". Dla krakowskich fanów League of Legends obecność obowiązkowa.


Wydarzenie: Bar of Legends GG - Bilgewater MeetUp!
Data: 08.08.2015 godz. 18:00
Koszt: 0 zł
Miejscowość: Kraków (Cybermachina, ul. Stolarska 11)
Dodatkowe informacje:
[Kraków] Bar of Legends GG - Bilgewater MeetUp!
Informacja prasowa:
"Po wielu eventach związanych z oglądaniem gier zdecydowaliśmy, że czas zabawić się nieco inaczej! 8 sierpnia, na początku drugiego miesiąca wakacji zdecydowaliśmy się zorganizować małe spotkanie! Zainspirowani imprezami Pog(R)adajmy - Spotkania dla Graczy i pracowników branży gier oraz nowym questem w League of Legends którym możemy się cieszyć od niedawna chcemy się lepiej poznać, rozmawiając na przygotowane przez nas wcześniej tematy, wspólnie grając oraz oczywiście bawiąc się wspólnie przy konkursach! Tym razem dostajemy od Riot'u tematyczny stuff związany właśnie z nowym eventem, mamy więc nadzieję, że wszyscy będą się dobrze bawić!

Dodatkowo, rozdamy nagrody zwycięzcom konkursu który aktualnie organizujemy (na który bardzo serdecznie zapraszamy)!

Spotykamy się jak zawsze w Cybermachinie na Stolarskiej 11 i oczywiście, jako że cały czas staramy się dla Was coraz bardziej, nie zabraknie miejsca dla nikogo!

Szybkie informacje:
- wstęp wolny
- brak ograniczeń wiekowych
- zakaz wnoszenia własnego alkoholu
- alkohol tylko za okazaniem dowodu
- piwo Pardal całą noc za 5 zł na hasło "Bar of Legends"

Zapraszamy!"

Polecam!

Informacja:
Organizujesz event dla Graczy i chcesz go nagłośnić? Podeślij o nim info na: schemat@wp.eu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz