sobota, 4 października 2014

Turniej - Mistrzostwa Polski w Super Smash Bros. (3DS) feat. Smash Fest 2014 #2 - Kraków

Były znaki zapytania, podskakujący Mario, pojawił się Luigi, były loga, był zegar odmierzający godzinę... która ostatecznie wybiła. I oto mamy zapowiedź turnieju nietuzinkowego w naszym kraju, ponieważ... w Krakowie 6 grudnia w pubie Select odbędą się Mistrzostwa Polski w grę Super Smash Bros na konsoli 3DS! Na dodatek cały event będzie połączony z jeszcze jednym wydarzeniem, mianowicie ze Smash Fest. W ramach tego drugiego będziecie mieli okazję m.in. pograć we wszystkie gry z serii Super Smash Bros (na N64, Wii i być może WiiU - zależne od daty premiery gry z serii Super Smash Bros na ostatnią wymienioną konsolę), a także wziąć udział w innych pobocznych eventach. Zapowiada się wielka gratka dla fanów Smash'owej serii. Coś mi mówi, że miłośnicy Nintendo właśnie zaznaczyli sobie Kraków na mapie, a 6 grudnia w kalendarzu. Przed nami na pewno nintendowe Mikołajki!


Wydarzenie: Mistrzostwa Polski w Super Smash Bros. 3DS feat. Smash Fest 2014 #2
Data: 06.12.2014 godz. 15:00
Miejscowość: Kraków (SELECT, ul. Wilhelma Feldmana 4/1a)
Dodatkowe informacje: Mistrzostwa Polski w Super Smash Bros. 3DS feat. Smash Fest 2014 #2
Informacja prasowa:
"Hej! 

Po wielu obrazkach, teasach, niedopowiedzeniach, żartach i nakręcaniu Was, oficjalnie przedstawiamy Wam nasze dziecko! Efekt połączenia sił Małopolskich StreetPassów, GórnoŚląskich StreetPassów, grupy M3DC, serwisu SmashFest.pl oraz Pubu SELECT, czyli …. Mistrzostwa Polski w Super Smash Bros. 3DS feat. Smash Fest 2014 #2 - huczne zakończenie StreetPassowego roku!

Co się kryje pod tyloma organizatorami i długą nazwą wydarzenia? Cóż, pierwsza część mówi sama za siebie. Szóstego grudnia w Krakowskich Select odbędą się pierwsze oficjalne mistrzostwa Polski w najnowszą odsłonę serii Super Smash Bros. Podczas tego wydarzenia zapraszamy wszystkich fanów Nintendo, bijatyki Smash i każdego gracza na wzięcie udziału w zawodach jak i w organizowanych równolegle VII Spotkaniu Małopolskich StreetPassów oraz w drugiej odsłonie Smash Fest 2014! 

Smash Fest … Wyobraźcie sobie 4 tv ustawione jeden obok drugiego. Każdy z czterema wygodnymi miejscami dla Was. A teraz najlepsze: na każdym TV będzie odpalona kolejna część serii Super Smash Bros.! TAK! Będziecie mieli niepowtarzalną okazję zagrania w KAŻDĄ odsłonę SSB, poczynając od wersji na N64, przez Melee, Brawl, WiiU kończąc(WiiU tylko jeśli premiera gry będzie przed 6 grudnia)! A wiecie, co jest najlepsze? To nie koniec atrakcji! W trakcie całego Festu będzie organizowana masa różnych innych, pobocznych eventów, więc absolutnie nikt się nie będzie nudził. Gwarantujemy również solidną dostawę zielonych światełek do 3DSów, masę atrakcji, nagród, zabawy, rodzinnej atmosfery jak i szalonej rywalizacji! Przybywajcie chętnie, przybywajcie licznie, bo szykuje się najpoważniejsza impreza 3DSowa w kraju! ZAPRASZAMY!

PS Szósty grudnia to Mikołajki… magiczny dzień… Przypadek, że akurat wtedy będziemy w SELECT? Nie sądzimy… ;)

Szpadel & Rayos

Poniżej drobne informacje:

Mistrzostwa Polski w Super Smash Bros. 3DS feat. Smash Bros. Fest 2014 vol. 2
- 6 grudnia, godzina 15:00
- PUB SELECT w Krakowie

Organizatorzy:
- Małopolskie StreetPassy
- GórnoŚląskie StreetPassy
- Grupa M3DC
- Serwis SmashFest.pl
- SELECT
- ???????? 

Więcej informacji pod linkami:


Górnośląskie Blogspot: http://gornoslaskiesp.blogspot.com/
M3DC fanpage: 

Strona SmashFest.pl:

Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz