poniedziałek, 13 października 2014

Wydarzenie i Turniej - V Małopolskie Street Passy + I Małopolskie Mistrzostwa Pokemon X/Y (3DS) - Kraków

Kolejny kapitalny mix szykuje się dla Graczy Nintendo mieszkających w Krakowie. 25 października w krakowskim pubie Select odbędą się dwa wydarzeniaV Małopolskie Street Passy oraz I Małopolskie Mistrzostwa Pokemon X/Y!


Bardzo intryguje takie połączenie aby jednego dnia organizować spotkanie Graczy, a także turniej! Organizatorzy nie ustają i widać tendencję do przeprowadzania coraz częściej takiej formy eventu. I bardzo dobrze, bo dzięki takiemu połączeniu można wziąć udział w zawodach, a także po prostu przyjść i pospędzać czas z równymi sobie pasjonatami. A gdyby komuś jeszcze było mało, w ramach Małopolskich Street Passów obędzie się nieoficjalny turniej w Mario Kart 7 i Super Smash Bros. Nie mam słów :)

Wydarzenie: V Małopolskie Street Passy + I Małopolskie Mistrzostwa Pokemon X/Y
Data: 25.10.2014 godz. 14:00
Miejscowość: Kraków (SELECT, ul. Feldmana 4/1A)
Dodatkowe informacje:
V Małopolskie Street Passy + I Małopolskie Mistrzostwa Pokemon X/Y
Informacja prasowa:
"Wydarzenie rozpocznie się 25 października o godzinie 14:00 w pubie Select przy ulicy Wilhelma Feldmana 4/1a w Krakowie (Dojazd z Dworca głównego autobusem 179 i tramwajami 4, 24 na Plac Inwalidów). Turniej odbędzie się w formacie oficjalnym i będzie turniejem sankcjonowanym, dlatego też aby wziąć udział w turnieju, trzeba posiadać POP ID. Link do poradnika (po ang.), w którym dowiedzie się, jak go zdobyć: http://tinyurl.com/JakZdobycPOPID. Jeśli w waszych danych osobowych znajdują się polskie znaki, nie przejmujcie się, strona je akceptuje.

Jeżeli chcecie przyjść, ale nie chcesz brać udziału w mistrzostwach, mamy dla Was atrakcje związane z V spotkaniem Małopolskich Streetpassów. Zapraszamy do dzielenia się swoim konsolowym doświadczeniem jak i czynnym udziale w turniejach Mario Kart 7 i Super Smash Bros.

Rejestracja na Mistrzostwa Pokemon X/Y trwa do 23 października do północy i znajduje się pod tym linkiem: http://goo.gl/forms/QizvSD9cGz

Dla nieprzewidzianych gości, bądź tych, co zdecydują się wziąć udział w ostatniej chwili, będzie także otwarta rejestracja przed samym turniejem. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia, aby wszystkie niejasności zostały rozwiane jak najszybciej. Zgłoszenia, które nie są zgodne z zasadami turnieju nie będą brane pod uwagę.
Możecie je znaleźć tutaj:
https://drive.google.com/file/d/0B4Ywby9JU33AVFpGcjI1RG44X0k/view

Czekamy na Wasze zgłoszenia i życzymy powodzenia w turnieju!

Wydarzenie na Facebooku, bądź na bieżąco:
https://www.facebook.com/events/659382050842752/"

Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz