wtorek, 14 października 2014

Wydarzenie - Zawód: Game Designer. Jak zacząć pracę w branży? - Kraków

Jedna z moich ostatnich ulubionych inicjatyw ma się bardzo dobrze! Zapraszam Was serdecznie na kolejne spotkanie z twórcą gier, Pawłem Wederem, Chief Product Officer pracującym w firmie Ganymede, który opowie o pracy Game Designera! Bardzo się cieszę z wyboru tej tematyki, ponieważ jest mi osobiście niezwykle bliska. Spotkanie odbędzie się tradycyjnie w Krakowie w pubie Select i będzie ono otwarte dla wszystkich chcących wziąć w nim udział. 


Lepszej okazji do zdobycia darmowej wiedzy wymarzyć sobie nie można. Chcesz pracować w branży gier? Przychodź na spotkania i wybierz swój zawód. Ganymede, świetna robota.

Wydarzenie: Zawód: Game Designer. Jak zacząć pracę w branży?
Data: 23.10.2014 godz. 18:30
Miejscowość: Kraków (SELECT, ul. Wilhelma Feldmana 4/1a)
Dodatkowe informacje:
Zawód: Game Designer. Jak zacząć pracę w branży?
Informacja prasowa:
"Kim jest Game Designer? Jakie umiejętności musi mieć kandydat do pracy na tym stanowisku i dlaczego nie każdy może projektować gry? 
Trzecie spotkanie organizowane przez Ganymede dedykujemy wszystkim przyszłym Game Designerom. Podczas prezentacji przedstawimy sylwetkę idealnego kandydata, podpowiemy co zrobić, aby zwiększyć swoją wartość na rynku pracy, omówimy tajniki tego zawodu oraz podpowiemy jak skutecznie szukać pracy w branży gier.

Spotkanie poprowadzi Paweł Weder, Chief Product Officer w Ganymede
pl.linkedin.com/in/pawelweder/en"

Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz