czwartek, 16 października 2014

Wydarzenie i Turniej - I Górnośląski Turniej w Super Smash Bros (3DS) + VII spotkanie Górnośląskich StreetPassów - Katowice

Już jutro w Warszawie dobędzie się turniej Super Smash Bros (o czym wspominałem wczoraj), a już za tydzień w sobotę, kolejny turniej, tym razem w Katowicach! Fani Nintendo w Polsce powinni zaznaczyć kolejny punkt w kalendarzu i mało tego, czuć się naprawdę usatysfakcjonowani. Przed Wami I Górnośląski Turniej w Super Smash Bros! Widać, że coś się zaczyna dziać na płaszczyźnie eventów Nintendo w naszym kraju. Całe wydarzenie będzie połączone z VIII spotkaniem Górnośląskich StreetPassów, a dzięki temu nie zabraknie dodatkowych atrakcji!

My oczywiście serdecznie zapraszamy na to wydarzenie! Mam nadzieję, że będę miał możliwość informować Was o wielu następnych tego typu eventach! Rozpoczął (rozpoczyna?) się chyba naprawdę ciekawy czas dla Graczy konsolowych w Polsce. Czy któryś z Czytelników naszego bloga wybiera się na jakiś ze wspomnianych eventów?

Wydarzenie: I Górnośląski Turniej w Super Smash Bros + VIII spotkanie Górnośląskich StreetPassów (3DS)
Data: 25.10.2014 godz. 16:00
Miejscowość: Katowice (Cybermachina, ul. Damrota 6)
Nagrody: I miejsce: Super Smash Bros (3DS)
II miejsce: koszulka
III miejsce: brelok i napój przy barze
Dodatkowe informacje:
I Górnośląski Turniej w Super Smash Bros na 3DS
Informacja prasowa:
I Górnośląski Turniej w Super Smash Bros na 3DS”. Zmierz się o tytuł najlepszego gracza w Smash! Przejdź przez dwie emocjonujące fazy turnieju i dojdź na sam szczyt. Nie zabraknie również nagród: pierwsze miejsce otrzyma grę Super Smash Bros 3DS, drugie koszulkę, trzecie brelok i napój przy barze. Fundatorem nagród dla podium jest ConQuest Entertainment, dystrybutor marki Nintendo w naszym kraju*. Wyniki zostaną dodane do bazy ogólnopolskiego rankingu na SmashFest.pl, który obejmuje patronat nad turniejem.  

Równolegle z tym wydarzeniem odbywać się będzie VIII spotkanie Górnośląskich StreetPassów. Zielonych światełek i gier na 3DS, jak zawsze nie zabraknie, ale nie tylko. Podczas tego spotkania odbędzie się pierwsze “StreetPass Animeet”, kącik dla fana anime/mangi/Japonii. Poprowadzi go dla Was nasza stała bywalczyni “Vermi”. Jeśli chcesz się czymś podzielić w temacie, zrób to śmiało.  

Na imprezie rozdane zostaną unikatowe, pamiątkowe przypinki, które są już naszą tradycją. Wpadnij do nas i walcz w turnieju lub baw się z nami. Dołącz do grupy Górnośląskich i daj się poznać. Rozgość się w Cybermachinie i wypij dobrego drinka przy barze lub zagraj też na innych konsolach. Zapamiętaj: 25 października, o godzinie 16:00 rozpoczęcie imprezy. Czekamy na Ciebie!

Zapisy od 16:00 do 16:45 u organizatora. Start turnieju 17:00.

Zasady turnieju:

Faza 1

- walki rozgrywamy w systemie swiss
- mecze odbywają się 1 vs 1
- 3 stocki
- 8 minut gry
- gra do 2 wygranych
- brak itemów 
- brak customizacji postaci
- mapy: Random Omega

Faza 2 “Top 8” 

- walki w systemie drabinkowym
- mecze 1 vs 1
- 3 stocki
- 8 minut gry
- gra do dwóch wygranych
- brak itemów 
- brak customizacji postaci
- mapy: Final Destination, Batttlefield Yoshi Island, Arena Ferfox, Prism Tower
- pierwsza mapa wybierana jest losowo, następną wybiera przegrany


Cybermachina
Katowice
Ul. Damrota 6
Plac przy kościele Mariackim

*nagrody mogą zwiększyć się o dodatkowe gadżety"

Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz