czwartek, 30 października 2014

Wydarzenie - Lunatykogranie - Kraków

Świetna inicjatywa jaką jest "Instynkt Gry" organizowana przez Institut-Goethe w Krakowie 7 listopada będzie miała swój finał! Z tego powodu na wydarzenie trzeba się wcześniej zapisać. W ramach Lunatykogrania będzie można wygrać wyjazd do Hamburga. Podczas wydarzenia odbędzie się turniej dla wszystkich gości, którzy wezmą w nim udział w dwuosobowych parach. Ja mam nadzieję, że "Instynkt Gry" będzie odbywał się w naszym kraju cyklicznie! Osobiście życzę sobie aby to był ponownie Kraków ;) Cieszę się, że coś takiego miało u nas miejsce i mam nadzieję, do następnego!


Wydarzenie: Lunatykogranie
Data: 07.11.2014 godz. 19:00-23:00 (zapisy do 03.11.2014)
Miejscowość: Kraków (Goethe-Institut Krakau, ul. Rynek Główny 20)
Dodatkowe informacje:
Lunatykogranie
Informacja prasowa:
"Lunatykogranie czyli bardzo ciemna noc gier w Goethe-Institut to wielki finał projektu INSTYNKT GRY!
Startujemy w piątek, 7 listopada o godz. 19 i gramy co najmniej do 23! Uczestnicy, dobrani w dwuosobowe drużyny muszą pokonać 20 specjalnie przygotowanych gier. Zwycięska drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów, wyjedzie w nagrodę do Hamburga, w którym dzięki projektowi gamecity: Hamburg intensywnie rozwija się branża gier komputerowych. Kolejne miejsca zostaną nagrodzone atrakcyjnymi grami. 

Możecie zgłaszać się w dwuosobowych drużynach lub pojedynczo – wówczas dobierzecie się w pary podczas trwania Lunatykogrania. 

Organizatorzy chcą zapewnić dostateczną ilość posiłków regeneracyjnych, proszą więc o wcześniejszą rejestrację (do 3.11.2014), pod adresem gry@krakau.goethe.org 

Podpowiedź: aby zwiększyć swoje szanse podczas Lunatykogrania, warto odwiedzić wcześniej Goethe-Instytut (Rynek Główny 20) i oswoić trochę udostępnione tam – na parterze i na pierwszym piętrze – labirynty."

Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz