czwartek, 23 stycznia 2014

Praca w branży gier - QA Tester - Warszawa - QLOC

Mam przygotowane kolejne ogłoszenie dla osób poszukujących pracy w branży gier na stanowisku testera w Warszawie. Nadawcą ogłoszenia jest firma QLOC. Przytoczę Wam fragment z ogłoszenia: "QLOC S.A., lider na rynku lokalizacji, portingu i testowania gier komputerowych, poszukuje pracowników na stanowisko: Tester gier komputerowych. (...) Wymagania: (...) Duże doświadczenie z grami komputerowymi lub/i konsolowymi (testy funkcjonalne) (...) ". Wszystkim aplikującym życzę powodzenia!

Nadawca: QLOC
Stanowisko: QA Tester
Lokalizacja: Warszawa
Link do ogłoszenia: Tester Gier Komputerowych
Data publikacji ogłoszenia: 20.01.2014
Treść ogłoszenia:
"QLOC S.A., lider na rynku lokalizacji, portingu i testowania gier komputerowych, poszukuje pracowników na stanowisko: Tester gier komputerowych.

Wymagania
znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym, umożliwiającym płynną komunikację,
duże doświadczenie z grami komputerowymi lub/i konsolowymi (testy funkcjonalne)
doskonała znajomość gramatyki, ortografii i stylistyki języka polskiego (testy lingwistyczne)
wysoka komunikatywność – umiejętność jasnego i zwięzłego opisywania problemów,
umiejętność pracy w grupie,
zdolność do pracy pod presją czasu,
dobra znajomość pakietu MS Office,
wykształcenie minimum średnie.

Obowiązki
testowanie poprawnego funkcjonowania gier (testy funkcjonalne),
weryfikację polskich lokalizacji gier pod kątem spójności oraz poprawności językowej (testy lingwistyczne),
raportowanie napotkanych błędów za pomocą narzędzia informatycznego,
kontrolę jakości dostarczonych produktów.

Mile widziane
studia na kierunku lingwistycznym lub humanistycznym (testy lingwistyczne),
znajomość branży gier komputerowych,
obycie ze sprzętem i produktami na platformy PS3, X360 i Wii.
doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy
pracę w młodym, dynamicznym zespole,
codzienny kontakt z najnowszymi technologiami,
szkolenia dotyczące metodyki testów, certyfikacji, lokalizacji itp.

Zainteresowane osoby spełniające nasze wymagania prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku angielskim. Prosimy o wpisanie w temacie imienia, nazwiska oraz koniecznie dopisku „TESTER”. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)"."

Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz