czwartek, 30 stycznia 2014

Strefa PeCeta - Praca w branży gier - Asystent w dziale Sprzedaży - Wrocław - Micro-Star

Mam dla Was przygotowane identyczne ogłoszenie o pracę w branży gier jakie opublikowałem dwa dni temu. Jedyna różnica to miasto, w którym poszukiwany jest pracownik. Oprócz Warszawy, firma Micro-Star poszukuje osoby na stanowisko Asystenta w dziale Sprzedaży również we Wrocławiu. Dla przypomnienia, jeszcze raz drobny fragment z ogłoszenia: "Do działu sprzedaży poszukujemy osób interesujących się branżą IT. Zamiłowanie do gier komputerowych jest dodatkowym atutem (...)". Wszystkim aplikującym Czytelnikom bloga życzę tradycyjnie powodzenia! Niech spełniają się Wasze marzenia!

Nadawca: Micro-Star
Stanowisko: Asystent w dziale Sprzedaży
Lokalizacja: Wrocław
Link do ogłoszenia: Asystent w dziale Sprzedaży
Data publikacji ogłoszenia: 22.01.2014
Treść ogłoszenia:
""Micro-Star Netherlands Holding B.V. Sp. z o.o. jest oddziałem międzynarodowej korporacji MSI (MICRO-STAR INT'L CO., LTD.), światowego lidera wśród producentów płyt głównych, kart graficznych oraz notebooków dla graczy. Do działu sprzedaży poszukujemy osób interesujących się branżą IT. Zamiłowanie do gier komputerowych jest dodatkowym atutem.

Asystent w dziale Sprzedaży

Miejsce pracy: Wrocław
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:
Micro-Star International (MSI) poszukuje Asystenta w dziale sprzedaży, odpowiedzialnego za wsparcie w sprzedaży produktów MSI oraz analizę rynku.

Obowiązki:
- Wsparcie działu sprzedaży w codziennej pracy.
- Kontakt telefoniczny z klientami.
- Analiza rynku.
- Wsparcie w przygotowaniu i obiegu dokumentów sprzedażowych.
- Pomoc w przygotowaniu raportów i prezentacji.

Wymagania:
- Dobra znajomość programów Word, Excel, PowerPoint.
- Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (w mowie i piśmie).
- Cechy interpersonalne: osoba otwarta, komunikatywna, lubiąca nowe technologie i gry, zaangażowana, pewna siebie.
- Zaangażowanie oraz umiejętność pracy w obrębie wyznaczonych terminów.

Oferujemy:
- Zdobycie doświadczenia w branży IT.
- Możliwość awansu na wyższe stanowisko.
- Pakiet Multisport i prywatną opiekę medyczną.
- Pracę w młodym, kreatywnym zespole w prawdopodobnie najfajniejszej firmie komputerowej w Polsce.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz