sobota, 25 stycznia 2014

Praca w branży gier - Asystent/ka Dyrektora Finansowego - Ostrów Wielkopolski - Techland

Firma Techland poszukuję pracownika na stanowisko Asystent/ka Dyrektora Finansowego. Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski. Czy coś więcej muszę dodawać? Wszystkim aplikującym życzę powodzenia!

Nadawca: Techland
Stanowisko: Asystent/ka Dyrektora Finansowego
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Link do ogłoszenia: Asystent/ka Dyrektora Finansowego
Data publikacji ogłoszenia: 24.01.2014
Treść ogłoszenia:
"Asystent/ka Dyrektora Finansowego

Techland to największy w Polsce producent gier komputerowych. Nasze gry – serie Dead Island czy Call of Juarez, zostały wydane w większości krajów na świecie i zdobyły rzesze wiernych fanów. Międzynarodowy sukces Dead Island (ponad 5 milionów sprzedanych egzemplarzy) umocnił pozycję naszej Firmy jako twórcy światowej klasy rozrywki. Obecnie pracujemy nad dwoma nowymi tytułami: największą w historii firmy produkcją Dying Light oraz Hellraid – grą osadzoną w klimatach dark fantasy. Wykorzystujemy i tworzymy nowe zaawansowane technologie informatyczne. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży.
Aktualnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:
Asystent/ka Dyrektora Finansowego
(miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski)
Główne zadania: obejmują wsparcie Dyrektora Finansowego w bieżących sprawach administracyjno-finansowych, w tym m.in.:
przygotowywanie prezentacji, pism, raportów, analiz
zbieranie (research) informacji z różnych źródeł, analizę zebranych danych oraz przygotowywanie raportów
współpracę z pracownikami innych działów podczas realizacji bieżących zadań zleconych przez przełożonego
współpracę z instytucjami państwowymi, bankami itp.
zapewnianie prawidłowego przepływu informacji i dokumentów
Oczekujemy:
podstawowej orientacji w obszarze rachunkowości i finansów (mile widziana jest także znajomość podstaw prawa finansowego)
umiejętności analitycznego myślenia oraz zbierania i przetwarzania dużej ilości różnorodnych danych
dojrzałości i odpowiedzialności
ambicji, samodzielności, proaktywności oraz umiejętności terminowej realizacji zadań
wysokich zdolności organizacyjnych i interpersonalnych
umiejętności obsługi narzędzi MS Word i Excel
mile widziana komunikatywność znajomość języka angielskiego
Dlaczego warto u nas pracować?
Charakteryzują nas innowacyjne, śmiałe projekty informatyczne. W każdej z naszych gier używamy najnowszych technologii lub rozwijamy własne. Obecnie pracujemy nad kolejną wersją naszego silnika - Chrome Engine 6.
Tworzenie gier to coś więcej niż praca – to pasja, sposób na życie, a także - po prostu - świetna zabawa. Dbamy o naszą niepowtarzalną atmosferę poprzez m.in. luźny styl komunikacji (wszyscy jesteśmy ze sobą „na Ty”), możliwość ciągłego uczenia się od najlepszych, kreatywne podejście w rozwiązywaniu problemów i cykliczne imprezy integracyjne.
Mamy bogaty system benefitów pozapłacowych (ubezpieczeniowy fundusz kapitałowy, opieka zdrowotna i karta Multisport, prezenty okolicznościowe, na bieżąco aktualizowana o najnowsze pozycje biblioteka książek i gier, zniżka na wszystkie produkty firmy, nisko oprocentowane pożyczki dla pracowników itp.).
Zainteresowanych zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV, LM) na adres: praca@techland.pl, w tytule umieszczając nr ref. ADF/01/14
Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli we wszystkich przesyłanych nam dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu tej oraz kolejnych rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) aż do pisemnego wycofania zgody.”
Techland Sp. z o.o.
www.praca.techland.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"."

Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz