środa, 29 stycznia 2014

Strefa mobilna - Praca w branży gier - Analityk Gier - Gdańsk - Playsoft

Mam dla Was przygotowane kolejne interesujące ogłoszenia o pracę w branży gier. Tym razem dotyczy sfery mobilnej. Poszukiwany jest pracownik na stanowisko Analityka Gier. Kilka fragmentów z ogłoszenia: "potrzebujemy miłośnika gier, który zna najnowsze trendy w grach (...), studiuje lub ukończył kierunek matematyczny, informatyczny, ekonomię, ekonometrię, statystykę lub podobny (...) obowiązki: tworzenie nowych koncepcji gier, (...) praca nad monetyzacją oraz parametrami gry tak, aby była zarówno zabawna jak i prawidłowo trudna (tweaking/balancing) (...) Jeżeli: lubisz wyzwania, chętnie rozwiązujesz złożone problemy, chcesz wykazać się swoimi umiejętnościami pracując na najnowszych platformach mobilnych, to z Tobą chcemy tworzyć nasze gry! (...)". Nowy pracownik poszukiwany w Gdańsku w firmie Playsoft. Wszystkim aplikującym Czytelnikom życzę oczywiście powodzenia!

Nadawca: Playsoft
Stanowisko: Analityk Gier
Lokalizacja: Gdańsk
Link do ogłoszenia: Analityk Gier
Data publikacji ogłoszenia: 27.11.2014
Treść ogłoszenia:
"wymagania:

Profil:

potrzebujemy miłośnika gier, który:
- zna najnowsze trendy w grach
- jest mistrzem analitycznego podejścia do rozwiązywania problemów
- ma doświadczenie w przeprowadzaniu analiz danych, analiz finansowych, statystycznych
może pochwalić się znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację oraz udokumentowanie game design'u
- umiejętnie podejmuje samodzielne decyzje
- studiuje lub ukończył kierunek matematyczny, informatyczny, ekonomię, ekonometrię, statystykę lub podobny.

obowiązki:
Będąc częścią zespołu kreatywnego działu Games firmy Playsoft, będziesz odpowiedzialny(a) za:
- Specyfikację metryk: Definiowanie kluczowych wskaźników przy współpracy z zespołami odpowiedzialnymi za produkty oraz produkcję.
- Analizę tworzonych metryk oraz prowadzenie testów: nadzór, podczas produkcji, aby metryki w naszych grach były prawidłowo zintegrowane.
- Dashboard: Cotygodniowa aktualizacja KPI oraz danych dotyczących sprzedaży naszych gier oraz związanych z nimi kosztów.
- Analizy Ad-Hoc: Dostarczanie regularnych analiz specyfikacji gier (dotyczy głównie badań statystycznych eventów zanotowanych w grze).

a także za:
- tworzenie nowych koncepcji gier
- tworzenie w języku angielskim specyfikacji dla programistów oraz grafików (Game design Docs, StoryBoards)
- pracę nad monetyzacją oraz parametrami gry tak, aby była zarówno zabawna jak i prawidłowo trudna (tweaking/balancing).

oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie oparte na wiedzy i doświadczeniu kandydata
- elastyczne godziny pracy
- prywatną opiekę medyczną
- pracę w młodym, międzynarodowym środowisku
- pracę z najnowszymi platformami mobilnymi na rynku dla znanych marek i międzynarodowych klientów

Jeżeli:
- lubisz wyzwania
- chętnie rozwiązujesz złożone problemy
- chcesz wykazać się swoimi umiejętnościami pracując na najnowszych platformach mobilnych
- to z Tobą chcemy tworzyć nasze gry!

opis dodatkowy:
W WIELKIM SKRÓCIE O FIRMIE:
Playsoft jest jednym z europejskich liderów w dziedzinie nowych technologii. Firma zajmuje się tworzeniem gier i aplikacji na wszystkie platformy mobilne (Android, iOS, WP7/8, BB…). Może pochwalić się współpracą z czołowymi producentami gier, takimi jak: Electronic Arts, Konami, Ubisoft czy Namco, jak również organizatorami festiwalu w Cannes, gazetą Le Figaro, Men’s Health, Francuską Federacją Piłki Nożnej. Playsoft jest także wydawcą własnych gier, w tym: Blade Lords, Dobble, Touch of Fun, Tour de France 2013. W 2012 roku został laureatem pierwszej nagrody w kategorii "Most Unique Service Provider" podczas Poland Outsourcing & Shared Services Awards Gala. W Polsce firma istnieje od 2006 r. i zatrudnia ponad 80 pracowników. Kluczem do odnoszonych sukcesów są właśnie oni!

Numer referencyjny: AnalitykGier_2014"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz