wtorek, 21 stycznia 2014

Strefa mobilna - Praca w branży gier - Programista - Kraków - iFun4all

Mam dla Was kolejne potwierdzone ogłoszenie o pracę w branży gier prosto ze źródła. Tym razem sektor mobilny. Poszukiwany jest Programista do pracy w Krakowie w firmie iFun4all. Jedno z wymagań brzmi: "Chęć tworzenia gier." :) Wszystkim aplikującym życzę powodzenia!

Nadawca: iFun4all sp. z o.o.
Stanowisko: Programista
Lokalizacja: Kraków
Data publikacji ogłoszenia: 21.01.2014
Treść ogłoszenia:
"iFun4all sp. z o.o. - dynamicznie rozwijający się developer gier mobilnych poszukuje Programisty do realizacji nowego projektu gry.

Główne zadania:
- Analiza wymagań projektowych,
- Realizacja oraz wdrożenie innowacyjnej gry (we współpracy z grafikami, content managerem i innymi programistami) z przeznaczeniem na urządzenia mobilne, przy wykorzystaniu technologii Unity3D.

Wymagania:
- Doświadczenie w programowaniu i realizacji gier,
- Bardzo dobra znajomość języka C#
- Znajomości systemów iOS i/lub Android,
- Sumienność oraz terminowość,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Chęć tworzenia gier.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Pracę przy innowacyjnym projekcie,
- Pracę w centrum Krakowa w reprezentacyjnym budynku,
- Elastyczne godziny pracy,
- Wsparcie firmy w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na adres: dev@ifun4all.com"

Zdecydowanie polecam!

Za podesłane informacje podziękowanie dla czytelnika Pawła Matyjewicza!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz