poniedziałek, 20 stycznia 2014

Praca w branży gier - Community Relations Specialist - Wrocław - Techland

Mam dla Was przygotowaną kolejną niesłychanie interesującą ofertę pracy w branży gier! Bezpośrednio w firmie Techland we Wrocławiu. Poszukiwana osoba na stanowisku Community Relations Specialist. Co będzie należeć do obowiązków przyszłego pracownika? Przeczytajcie wybrany fragment z ogłoszenia: 

"CO BĘDZIESZ ROBIŁ? Komunikował się z graczami poprzez social media. Fani skupieni na Facebooku, Twitterze i forach internetowych czekają na Twoje posty i pragną nowych informacji o grach Techlandu, które im przekażesz. Uszczęśliwiał społeczność naszych graczy. Opowiadał na bieżąco o podejmowanych przez nas działaniach, organizował angażujące akcje i konkursy, odpowiadał na trudne pytania, dyskutował i przekazywał uwagi graczy techlandowym producentom i designerom. O TOBIE: Interesujesz się światem gier komputerowych. Śledzisz nowinki, zapowiedzi, portale, fora… Znasz nie tylko najważniejsze portale i prasę branżową, zaglądasz także na mniej znane strony. No i oczywiście grasz w gry video. Dużo. (...)".

Dalsza cześć ogłoszenia poniżej. Wszystkim aplikującym życzę powodzenia! Przypuszczam, że jest to praca marzeń dla niejednego odpowiednio wykwalifikowanego Gracza.


Nadawca: Techland
Stanowisko: Community Relations Specialist
Lokalizacja: Wrocław
Link do ogłoszenia: Community Relations Specialist
Data publikacji ogłoszenia: 17.01.2014
Treść ogłoszenia:
"Techland to największy w Polsce producent gier komputerowych. Nasze gry – serie Dead Island czy Call of Juarez, zostały wydane w większości krajów na świecie i zdobyły rzesze wiernych fanów. Międzynarodowy sukces Dead Island (gry, w którą zagrało ponad 6 milionów osób!) umocnił pozycję naszej Firmy jako twórcy światowej klasy rozrywki. Obecnie pracujemy nad dwoma nowymi tytułami: największą w historii firmy produkcją Dying Light oraz Hellraid – grą osadzoną w klimatach dark fantasy. Wykorzystujemy i tworzymy nowe zaawansowane technologie informatyczne. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży. 

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Community Relations Specialist
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref. CRS/01/14

CO BĘDZIESZ ROBIŁ?
Komunikował się z graczami poprzez social media
Fani skupieni na Facebooku, Twitterze i forach internetowych czekają na Twoje posty i pragną nowych informacji o grach Techlandu, które im przekażesz.

Uszczęśliwiał społeczność naszych graczy
Opowiadał na bieżąco o podejmowanych przez nas działaniach, organizował angażujące akcje i konkursy, odpowiadał na trudne pytania, dyskutował i przekazywał uwagi graczy techlandowym producentom i desginerom.

O TOBIE
Interesujesz się światem gier komputerowych
Śledzisz nowinki, zapowiedzi, portale, fora… Znasz nie tylko najważniejsze portale i prasę branżową, zaglądasz także na mniej znane strony. No i oczywiście grasz w gry video. Dużo.

You not only SPEAK English
You think in English, dream in English and even swear in English with sophisticated phrases ;) As Charlemagne said, you ‘possess a second soul’.

Świetnie się komunikujesz
W każdym znanym Ci języku. Pisemnie i ustnie. Czujesz się dobrze w krótkich formach preparowanych ad hoc, jak i w dłuższych prezentacjach czy opowieściach. Potrafisz też w sposób analityczny zebrać i przedstawić np. wyniki swoich działań.

O NAS
Tworzenie gier to coś więcej niż praca – to pasja, sposób na życie, a także - po prostu - świetna zabawa. Dbamy o naszą niepowtarzalną atmosferę poprzez m.in. luźny styl komunikacji (wszyscy jesteśmy ze sobą „na Ty”), możliwość ciągłego uczenia się od najlepszych, kreatywne podejście w rozwiązywaniu problemów i cykliczne imprezy integracyjne.

Nasze gry wydają i promują czołowi zagraniczni wydawcy, m.in. Warner Bros. i Ubisoft), a informacje o nich podają kluczowe światowe media (Forbes, Game Informer, Edge etc.). Komunikacja w języku angielskim jest więc codziennością. Ciągły rozwój w tym zakresie jest dla nas bardzo ważny, dlatego nasi Pracownicy korzystają z konwersacji z native speakerem.

Charakteryzują nas innowacyjne, śmiałe projekty informatyczne. W każdej z naszych gier używamy najnowszych technologii lub rozwijamy własne, pracujemy na i z najnowszym sprzętem. Obecnie opracowujemy kolejną wersję naszego silnika - Chrome Engine.

Techland to grono utalentowanych i doświadczonych specjalistów, którzy chcą i lubią dzielić się wiedzą. W związku z tym budujemy Techlandową Bazę Wiedzy, tak aby żadne doświadczenie – ani to dobre, ani to złe – nie zostało zapomniane.

Mamy bogaty system benefitów pozapłacowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas i o tym, co oferujemy naszym pracownikom, wejdź na http://techlandjobs.com/

ZAINTERESOWANY?
Zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV, LM) za pomocą przycisku APLIKUJ w tytule umieszczając nr ref. CRS/01/14

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli we wszystkich przesyłanych nam dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu tej oraz kolejnych rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) aż do pisemnego wycofania zgody.”

Techland Sp.z o.o.
ul. Jana Szczyrki 12-14
54-426 Wrocław
http://techlandjobs.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami"

Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz