niedziela, 19 stycznia 2014

Praca w branży gier - Przedstawiciel handlowy - Północna Polska (preferowane - Trójmiasto) - cdp.pl

Mam dla Was przygotowane kolejne atrakcyjne ogłoszenie o pracę w branży gier. Poszukiwana jest osoba na stanowisko Przedstawiciela handlowego dla firmy cdp.pl. Region: Północna Polska. Preferowana osoba mieszkająca w Trójmieście. Rekrutacja otwarta jest jeszcze do 23 stycznia. Wszystkim aplikującym życzę powodzenia!

Nadawca: cdp.pl
Stanowisko: Przedstawiciel handlowy
Lokalizacja: Północna Polska (preferowane Trójmiasto)
Link do ogłoszenia: Regionalny Przedstawiciel Handlowy
Data publikacji ogłoszenia: 09.01.2014
Treść ogłoszenia:
"Firma cdp.pl sp. z o. o. - polski wydawca i dystrybutor gier komputerowych
oraz filmów, poszukuje kandydata do współpracy w charakterze:

Regionalnego Przedstawiciela Handlowego
(własna działalność gospodarcza)
(bezpośrednia współpraca z cdp.pl)
na terenie Północnej Polski

Zadania:
- Rozwijanie współpracy oraz budowanie długotrwałych relacji z Klientami
- Realizacja planów sprzedaży
- Serwisowanie punktów sprzedaży w podległym regionie
- Merchandising
- Monitorowanie rynku i konkurencji
- Raportowanie wyników

Wymagania:
- Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego (mile widziane
w kanale nowoczesnym)
- Samodzielność, dobra organizacja pracy
- Dyspozycyjność
- Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
- Posiadanie działalności gospodarczej lub chęć do jej założenia
- Znajomość branży rynku multimediów: gry PC, konsolowe, film będzie dodatkowym atutem
- Preferowane miejsce zamieszkania: Trójmiasto

Oferujemy:
- Odpowiedzialną i ciekawą pracę w dynamicznym, dobrze zorganizowanym zespole
- Atrakcyjne warunki finansowe
- Współpracę partnerską

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz Listu motywacyjnego
(w formacie .doc lub .pdf) klikając:

[Odnośnik w załączniku]

z dopiskiem w temacie wiadomości – „RPH na terenie północnej Polski”.

Termin przesyłania zgłoszeń do dnia 23 stycznia 2014 roku.

 Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

 Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami."

Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz