poniedziałek, 6 stycznia 2014

Turniej FIFA 14 (PS4), Killzone: Shadow Fall (PS4), Call of Duty: Ghosts (PS4) - Internet

Zaprzyjaźniony z naszym blogiem portal e-sportowy ConsolesCups.pl przesłał nam oficjalną wiadomość, z której możemy dowiedzieć się o zmianach jakie zostały niedawno zaimplementowane. Witryna, którą kojarzymy z wieloma turniejami online coraz bardziej się rozrasta, a nowością jest organizacja pierwszych turniejów na konsoli PlayStation 4! W chwili obecnej wystartowały już zawody w FIFA 14, Killzone: Shadow Fall i Call of Duty: Ghosts! Kolejne przed nami.


Komunikat oficjalny:
"Consoles Cups zmienia się dla Graczy!

W ostatnim czasie przygotowywaliśmy ostatnie smaczki na stronie, aby w pełni przygotować się na nową generację. Rozpoczęliśmy już organizację pierwszych wydarzeń na PlayStation 4! Wiemy, że w Polsce posiadamy coraz to większą bazę graczy, którzy pokochali markę PlayStation, więc chcemy im dostarczyć jak najlepsze i najbardziej ciekawe turnieje. 

FIFA 14
Rozpoczynamy od wysokiego F - FIFA 14 przyjęła się już na poprzedniej odsłonie naszego serwisu. Mamy stałych graczy, którzy uwielbiają tytuł EA Sports i chętnie rywalizują w różnych wydarzeniach. Właśnie rozpoczął się pierwszy turniej, w którym zobaczymy 16 graczy, jednak to nie koniec przyjemności. Już teraz zapraszamy na pierwszą ligę oraz ladder - zapisy wystartują jeszcze w tym tygodniu. Chcemy stale dostarczać Wam jak najwięcej sposobności do wspólnego grania!

Killzone: Shadow Fall
Nie możemy zapomnieć o fanach FPS-ów. Graczy, którzy lubią strzelać w holenderskim klimacie, zapraszamy na przyjemy eventy z Killzone: Shadow Fall w systemie 2 vs. 2. Jest to bardzo młody tytuł, więc rozpoczynamy od mniejszego turnieju, ale jeszcze w tym tygodniu zaprosimy chętnych do rozgrywek 5 vs. 5! Mamy dużą scenę Killzone-a w Polsce i liczymy na wiele pięknych spotkań!

Call of Duty: Ghosts
Nie bójcie się, ale są u nas "Duchy"!  Rozgrywki na tej platformie to w zawsze standard na Consoles Cups. Gracze chcą grać w kolejne produkcje wydawane przez Activision, więc my tworzymy eventy. Aktualnie na stronie trwają zapisy do laddera 1 vs. 1, a w tym tygodniu wystartują rozgrywki dla zespołów - 2 vs. 2 oraz 4 vs. 4. 

Czegoś Wam brakuje? 
To dajcie znać! Od początku istnienia Consoles Cups panuje jedna bardzo prosta zasada - chcecie w coś grać? Napiszcie! My szybko przyswoimy temat, popytamy, poczytamy, pogramy i będziemy organizować! Jesteśmy otwarci na wszystkie tytuły, a potrzebujemy wyłącznie jednego - Waszego zainteresowania! 
Nowy system, nowe możliwości! 

Jeśli w ostatnim czasie nie wpadliście na naszą witrynę - naprawcie ten błąd!  Mamy nowy skrypt, który pozwala na dostarczenie bardzo ciekawych wydarzeń - drabinki, laddery, ligi. Gracze posiadają swoje profile, w których można zobaczyć historię rozegranych spotkań, zaś klanowicze mogą tworzyć swoją formacje. A za każdy pojedynek zdobywa się punkty doświadczenia. 

A nagrody to dają? 
Na samym starcie nowego Consoles Cups rozdaliśmy kilkanaście produkcji na PlayStation 3. Mamy jeszcze w puli kilka tytułów, ale stale rozglądamy się za potencjalną pomocą. Dlatego jeśli znacie kogoś, kto chciałby pomóc - dajcie znać! Liczymy na jakiekolwiek wsparcie!"

Strona oficjalna: Consoles Cups

Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz