poniedziałek, 27 stycznia 2014

Praca w branży gier - Game Designer - Poznań - DahliaMatic

Kolejne ogłoszenie o pracę na stanowisko Game Designer. Miejsce pracy: Poznań. Firma poszukująca pracownika: DahliaMatic. Fragment z ogłoszenia: "Minimum 3 letnie doświadczenie w projektowaniu gier, w tym: doświadczenie w rysowaniu grafiki 2D oraz umiejętność tworzenia modeli 3D (...) Pasja do tworzenia gier". Wszystkim aplikującym Czytelnikom bloga życzę powodzenia!


Nadawca: DahliaMatic
Stanowisko: Game Designer
Lokalizacja: Poznań
Link do ogłoszenia: Game Designer
Data publikacji ogłoszenia: 24.01.2014
Treść ogłoszenia:
"Infovide-Matrix SA jest wiodącym dostawcą usług doradczych i rozwiązań IT w Polsce. Do Grupy Kapitałowej Infovide-Matrix należą firmy Infovide-Matrix, CTPartners, DahliaMatic, one2tribe i Solver. Istniejemy na rynku od ponad 20 lat i należymy do pierwszej 10. dostawców usług IT w Polsce. Jesteśmy liderem wśród firm świadczących usługi konsultingu IT i rozwiązań IT na zamówienie. W swej działalności wspieramy największe przedsiębiorstwa i instytucje publiczne w przeprowadzeniu złożonych zmian i transformacji, przynoszących Klientom wymierną wartość biznesową. Realizujemy usługi łącząc wiedzę i doświadczenie ekspertów branżowych i technologicznych, bazując na najwyższej klasy światowych standardach i metodykach. Posiadamy referencje we wszystkich kluczowych sektorach rynku: telekomunikacji, bankowości, ubezpieczeniach, administracji publicznej, przemyśle i energetyce. Zespół Grupy liczy obecnie ponad 700 specjalistów, od stycznia 2007 r. Infovide-Matrix SA jest notowana na GPW w Warszawie.

Aktualnie do jednego z naszych projektów poszukujemy osoby na stanowisko: 

Game Designer

MIEJSCE PRACY: Poznań

WYMAGANIA:
• Minimum 3 letnie doświadczenie w projektowaniu gier, w tym: doświadczenie w rysowaniu grafiki 2D oraz umiejętność tworzenia modeli 3D
• Znajomość zagadnień dotyczących silników gier
• Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na przygotowanie dokumentacji w tym języku, codzienną komunikację
• Pasja do tworzenia gier 

OFERUJEMY:
• Udział w ciekawych projektach z użyciem najnowocześniejszych technologii
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli o następującej treści: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).\"

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz